Czyste szaleństwo :: Historia świata :: Poradnik skauta :: Absurd to za mało :: A to Polska właśnie :: Proza :: Teatrzyki :: Klasyka :: Scenariusze :: Dialogi :: Inne :: Info
Menu na dziś:

Ander Konstrukszyn
Olłejz
ander
konstrukszyn
© Three Infinite Pointz
Ostatnia aktualizacja:
2016-04-24
Czyste Szaleństwo!!!

Dysklejmer

Te strony NIE SĄ przeznaczona dla ludzi zupełnie normalnych. Jeżeli nie masz w sobie ani odrobiny szaleństwa, lepiej wynoś się stąd, póki możesz.
Autor nie ponosi odpowiedzialności za żadne szkody na ciele i na duszy, które mogą nastąpić podczas czytania tekstów zamieszczonych w tym serwisie. Przez przejście dalej użytkownik daje wszem i wobec do zrozumienia, że albo ma coś z głową, albo jest niepoprawnym ryzykantem. Tak czy inaczej, sam jest sobie winien.

Zbyt długie obcowanie z serwisem CZYSTE SZALEŃSTWO grozi poważnymi urazami psychicznymi, jest szkodliwe dla dzieci i młodzieży poniżej 80 lat, jego zawartości osobom nietrzeźwym nie sprzedaje się, motorniczy prowadzi sprzedaż biletów w dni wolne od pracy, palenie wzbronione, przejścia nie ma, przewody sieci trakcyjnej są pod napięciem, a minister zdrowia i opieki społeczej ostrzega!

Ta strona NIE BIERZE udziału w ŻADNYM konkursie na najlepszą ani na najgorszą stronę i autor usilnie domaga się, by na nią W ŻADNYM PRZYPADKU NIE GŁOSOWAĆ.
Czytajcie więc i - jeżeli tworzycie podobne (po)tworki - przysyłajcie swoje teksty. Jeżeli będą dobre - zamieszczę je na tej stronie.