Czyste szaleństwo :: Historia świata :: Poradnik skauta :: Absurd to za mało :: A to Polska właśnie :: Proza :: Teatrzyki :: Klasyka :: Scenariusze :: Dialogi :: Inne :: Info
Menu na dziś:

Ander Konstrukszyn
Olłejz
ander
konstrukszyn
© Three Infinite Pointz
Ostatnia aktualizacja:
2016-04-24
Czyste Szaleństwo!!!

Krowa Zone

Krowa to źwierzę z rogami. Lubi machać ogonem. Zresztą, większość ludzi wie, jak wygląda i do czego służy krowa.

Teraz pora na przedstawienie naszego bohatera.

Krowa Krowa
To jest krowa z boku To jest krowa z tyłu

Nieprawdą jest że - jak głoszą niektórzy - krowa nie żyje. Musimy stwierdzić to z całą stanowczością, biorąc na siebie całą odpowiedzialność: KROWA ŻYJE!!! Nie oznacza to, że krowa jest, jak - nie przymierzając - Lenin, wiecznie żywa (krowa nie jest nawet wietrznie żywa), ale jak na razie przeszła pomyślnie wszystkie przygody, wiwisekcje, własne pogrzeby etc.

Zawołajmy wszyscy jednym głosem! Niech żyje bratnia przyjaźń pomiędzy krowami różnych państw! Krowy wszystkich krajów łączcie się! Krowa przewodnią siłą stada! Mówiąc krótko: KROWA RULEZ!!!

Teraz pora na krowę. Do tej pory krowa miała mnóstwo przygód. Przeżyła tyle, że swoim życiorysem mogłaby obdzielić całe stado z bysiorem na czele. Niestety, zdarzyło się, że dysk twardy kronikarza padł (mówiąc językiem krowy: poszedł się paść). Dlatego w tej chwili jest tylko i aż 9 części kronik.

UWAGA UWAGA!
Ponieważ program do przeglądania działał tylko pod systemami DOSopochodnymi, odważnie i bezprzytomnie stworzyłem stronę do przeglądania filmów ON-LINE!!! A obejrzeć to można (a nawet trzeba)